ЕРАЗЪМ ЗА СТУДЕНТИ Обучение в ЕС Практика в ЕС Обяви за практика Обучение извън ЕС ESN Студентска Харта Еразъм+ магистратура OLS Връзки Есета на участници
ЕРАЗЪМ за ПРЕПОДАВАТЕЛИ и СЛУЖИТЕЛИ ERASMUS KA107 КОНТАКТИ ЮБИЛЕЕН АЛМАНАХ

Втори етап на селекция по програма Еразъм+ за 2019-2020 год
  19 September 2019

С цел запълване на местата за мобилност в европейски университети, на 12.10.2019 г. (събота) от 09.00 ч. в аула 2.101 ще се състои проверка на знанията по езици за желаещите да се обучават в европейски университет или да проведат практика по програма Еразъм+ през академичната 2019-2020г. (периодът на провеждане на мобилностите е между 1.09.2019 и 30.09.2020).

Актуален списък на университетите от ЕС, с които РУ осъществява обмен на студенти, ще намерите ТУК.

Списък с местата в университетите извън ЕС, с които РУ ще осъществява обмен през 2019-2021 година е прикачен по-долу.

Заявление за участие в селекцията, критериите за селекция и размерът на финансовата помощ ще намерите по-долу в прикачените файлове. Заявления се приемат в офис Еразъм (Международен отдел) стая 1.313 до 10.10.2019.