НАЧАЛО НОВИНИ ECTS Kakво е ЕСТS? ECTS в РУ ECTS пакет ECTS координатори
ПРОГРАМАТА За програмата Харта Еразъм Еразъм договори Еразъм политика Вътрешни правила и бланки Ръководство и координатори Статистика
СТУДЕНТИ Обучение в ЕС Практика в ЕС Обяви за практика Обучение извън ЕС ESN Erasmus App Студентска Харта OLS Есета на участници Еразъм+ магистратура Връзки
ПРЕПОДАВАТЕЛИ и СЛУЖИТЕЛИ ЕРАЗЪМ извън ЕС КОНТАКТИ ЮБИЛЕЕН АЛМАНАХ COVID-19

Втори етап на селекция по програма Еразъм+ за 2018-2019 год.
  05 October 2018

С цел запълване на местата за мобилност в европейски университети, на 20.10.2018 г. (събота) от 09.00 ч. в аула 2.101 ще се състои проверка на знанията по езици за желаещите да се обучават в европейски университет или да проведат практика по програма Еразъм+ през академичната 2018-2019г. (периодът на провеждане на мобилностите е между 1.09.2018 и 30.09.2019).

Обновен списък на университетите, с които РУ осъществява обмен на студенти, ще намерите ТУК.

Заявление за участие в селекцията, критериите за селекция и размерът на финансовата помощ ще намерите по-долу в прикачените файлове. Заявления се приемат в офис Еразъм (Международен отдел) стая 1.313 до 19.10.2018.