ЕРАЗЪМ ЗА СТУДЕНТИ Обучение в ЕС Практика в ЕС Обяви за практика Обучение извън ЕС ESN Студентска Харта Еразъм+ магистратура OLS Връзки Есета на участници
ЕРАЗЪМ за ПРЕПОДАВАТЕЛИ и СЛУЖИТЕЛИ ERASMUS извън ЕС КОНТАКТИ ЮБИЛЕЕН АЛМАНАХ

Първи етап на селекция по програма Еразъм+ за 2018-2019 год.
  19 February 2018

На 17.03.2018 г. (събота) от 9.00 ч. в аула 2.101 ще се състои проверка на знанията по езици (английски, немски, френски, турски, испански*) за желаещите да се обучават в европейски университет или да проведат практика по програма Еразъм+ през академичната 2018-2019г. (периодът на провеждане на мобилностите е между 1.09.2018 и 30.09.2019)

* Изпитът по испански ще бъде обявен допълнително.

Обновен списък на университетите, с които РУ осъществява обмен на студенти, ще намерите ТУК.

Заявление за участие в селекцията, критериите за селекция и размерът на финансовата помощ ще намерите по-долу в прикачените файлове. Заявления се приемат в офис Еразъм (Международен отдел) стая 1.313 до 15.03.2018.