Втори етап на селекция по програма Еразъм+ за 2017-2018 год.
  28 September 2017

С цел запълване на местата за мобилност в европейски университети, на 14.10.2017 г. (събота) от 12.00 ч. в аула 2.101 ще се състои проверка на знанията по езици  за желаещите да се обучават в европейски университет или да проведат практика по програма Еразъм+ през академичната 2017-2018г. (периодът на провеждане на мобилностите е между 1.09.2017 и 30.09.2018).

Обновен списък на университетите, с които РУ осъществява обмен на студенти, ще намерите ТУК.

Заявление за участие в селекцията, критериите за селекция и размерът на финансовата помощ ще намерите по-долу в прикачените файлове. Заявления се приемат в офис Еразъм (Международен отдел) стая 1.313 до 11.10.2017.