Обява за Еразъм мобилности в Украйна
  26 September 2017

На 14.10.2016 г. (събота) от 12.00 ч. в Аула 2.101 (втори корпус) ще се състои проверка на знанията по езици (английски, руски) за желаещите да се обучават в университет-партньор от Украйна през летния семестър на академичната 2017-2018г.

Заявление за участие в селекцията, списък на университетите, за които РУ има финансирани мобилности, критериите за селекция и размерът на финансовата помощ ще намерите по-долу в прикачените файлове. Заявления се приемат в офис Еразъм (стая 1.313) до 11.10.2017.