Първи етап на селекция по програма Еразъм+ за 2017-2018 год.
  28 February 2017

На 18.03.2017 г. (събота) от 9.00 ч. в аула 2.101 ще се състои проверка на знанията по езици (английски, немски, френски, турски, испански*) за желаещите да се обучават в европейски университет или да проведат практика по програма Еразъм+ през академичната 2017-2018г. (периодът на провеждане на мобилностите е между 1.09.2017 и 30.09.2018)

* Изпитът по испански ще бъде обявен допълнително.

Заявление за участие в селекцията, списък на университетите, с които РУ осъществява обмен на студенти, критериите за селекция и размерът на финансовата помощ ще намерите по-долу в прикачените файлове. Заявления се приемат в офис Еразъм (Международен отдел) стая 1.313 до 16.03.2017.