Обява за мобилности в страни извън ЕС
  03 October 2016

На 14.10.2016 г. (петък) от 12.00 ч. в зала Сименс 2.Г.204 ще се състои проверка на знанията по езици (английски, руски) за желаещите да се обучават в университет-партньор от страни извън ЕС през летния семестър на академичната 2016-2017г.

Заявление за участие в селекцията, списък на университетите, за които РУ има финансирани мобилности, критериите за селекция и размерът на финансовата помощ ще намерите по-долу в прикачените файлове. Заявления се приемат в офис Еразъм 1.313 до 13.10.2016.