Награда за качество на Русенски университет
  29 January 2016

На 10.12.2015 г. в София се състоя Валоризационна конференция под наслов „Успешно начало“ за постигнатото по програма Еразъм+ през академичната 2014-2015 година.

На конференцията бяха присъдени награди за успешно изпълнение на проекти по програма Еразъм+ на университети, училища и неправителствени организации.

Русенският университет е един от петте университета в България, наградени за успешна работа по програма Еразъм+ с почетен знак и сертификат. Наградата беше връчена от изпълнителния директор на Центъра за развитие на човешките ресурси /Национална Еразъм агенция/, г-жа Мануела Радева.