Втора Еразъм селекция за 2014-2015 г
  30 September 2014

На 17.05.2014 г. (събота) от 8.30 ч. в зала 2.Г.204 - Втори Корпус ще се състои проверка на знанията по английски и немски езици за желаещите да се обучават в европейски университет по програма Еразъм през академичната 2014-2015г. Денят за проверката по турски ще бъде на 19.05.2014 от 13.00 часа в блок Академик.

Заявления за участие в селекцията, информация за университетите, с които РУ осъществява обмен на студенти, критериите за селекция ще намерите по-долу в прикачените файлове.

Студентите вече имат право да участват във всеки цикъл на образование, като общият период на мобилност за цикъл не трябва да надвишава 12 месеца. За специалност Право максималният период е 24 месеца.

Забележка: датата на публикуване на новината не е реална, а е променена в рeзултат на актуализиране на списъка с дестинации.